PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104546}

Tłumaczka

The Interpreter
6,7 35 918
ocen
6,7 10 1 35918
5,3 10
ocen krytyków
Tłumaczka
powrót do forum filmu Tłumaczka

Średni 5/10

ocenił(a) film na 5

Ogólnie film nie najgorszy ale też niczym szczególnie nie powala, chwilami trochę nudny.
Największy plus tego filmu to piękna scenografia Nowego Jorku i gra aktorska duetu Kidman-Penn to na pewno wyszło całkiem ok
Podsumowując zobaczyć można ale nie koniecznie trzeba, jak dla mnie co najwyżej średniak i nic więcej....

slobi

Piękna scenografia Nowego Jorku? W którym momencie? Jestem po seansie i kilka scen z ulicy nazywasz piękną scenografią?

ocenił(a) film na 5
perun_6

O ile pamiętam cały film rozgrywa się w Nowym Jorku i jest mnóstwo ujęć z miasta ale jeżeli tego nie dostrzegłeś to już nic na to nie poradzę....

slobi

gimbusy wszystko nudzi.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Że niby ja gimbus?
To się uśmiałem, marna zaczepka:)

ocenił(a) film na 7
slobi

Ogólnie zapewne nieco bardziej pozytywnie sam film odbieram, ale na pewno myślę, że możemy się zgodzić co do tej inscenizacji i rozmachu, z jakim zrobiono ten film. Ujęcia w Nowym Jorku i budynku ONZ to pierwsza klasa, pełno statystów, szerokie kadry, widać że ten świat żyje, a w sumie we współczesnych filmach to coraz rzadziej właśnie tak jest, a tutaj te zatłoczone ulice robią robotę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones